Maxi, Webrazzi Dijital’de de yanınızda!

Günümüz dünyasında teknoloji hayatımızın en önemli parçası haline geldi. Özellikle bu geçtiğimiz birkaç yıl içinde chatbotlar çok popüler hale geldi. Biz de yazılarımızda sık sık buna değiniyoruz. Peki ama neden chatbotlar bu kadar popüler?

Eskiden küçük işlemlerimizi  hallettirmek, basit sorulara cevap almak için fiziksel olarak çok fazla efor sarfetmemiz gerekiyordu. Chatbotlar sayesinde ister gece isterseniz özel günlerde problemlerinizin cevabı her zaman tek tık kadar uzağınızda.Bugün de size bununla ilgili güzel bir gelişmeden bahsetmek istiyoruz.

Maxi, İşCep, Maximum Mobil, WhatsApp, Google Asistan ve Facebook Messenger’dan sonra şimdi de Webrazzi Dijital’de katılımcıların hem bankacılık işlemleri ile ilgili hem de etkinlik konusundaki sorularını anında yanıtlıyor. İlk defa bir etkinlikte etkinlik katılımcılarına destek veren bir sanal asistan’ın yer alması chatbotların hayatımızın önemli bir parçası haline geldiğinin en büyük göstergesi.Chatbotlar sayesinde özellikle de bankacılık sektöründe günden güne hayatımız kolaylaşmakta. Merak ettiğiniz ne varsa hepsi artık bir tık kadar uzağınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir